Kurs Linkedin Kraków – Szkolenie Linkedin Kraków

490.00 

Poprzednia najniższa cena: 490.00  (16.07.2024).

Qty:

Szkolenie Linkedin online Kraków –  Szyte na Miarę 1,5h 🌟 | Certyfikat | Szkolenie indywidualne online 🏆

 

ECEM

Cześć, mam na imię Sandra Płoszaj i przeprowadzę dla Ciebie szkolenie indywidualne z Facebook & Linkedin bo…

Wiele osób z branży uważa, że na szkolenie przychodzi się po to jedno złote zdanie, które odmieni wszystko. Chce zmienić tę legendę i odpowiedzieć Ci wiersz, który będzie złotym przepisem do Twojego marketingowego sukcesu. 

Z dystansem do siebie i z szacunkiem do Twojego czasu proponuję Ci- 90-minutowe szkolenie online, w kalendarzu mam wolny każdy czwartek od 18:00-19:30. To szkolenie indywidualne. Przed jego realizacją przesyłam do Ciebie brief, dzięki któremu moje szkolenie będzie odpowiedzią na to, czego szukasz i .. będziesz mogła/ mógł wykorzystać moją wiedzę do Twojego sukcesu marketingowego.

Zarezerwuj termin szkolenia w kalendarzu

Kim jestem?

 • Praktykiem
 • Praktykiem
 • Praktykiem

Zajmuje się marketingiem, z Social Mediami związana jestem ponad 6 lat w trybie ciągłym  … 😉 (choć pracoholizm nie jest w modzie, wyznaję zasadę, że jeśli masz być w czymś fachowcem przez duże “F” musisz zjeść na tym zęby). Realizuję kampanie lokalne i ogólnopolskie w obszarze Facebook oraz Linkedin. Swoją wiedzę potwierdziłam absolutnie najlepszym z możliwych certyfikatów umiejętności marketingowych – DIMAQ Professional – Międzynarodowy Standard Kwalifikacji Digital Marketingowych. Stawiam na wiedzę i praktykę – wiedzę pozyskuje tylko od praktyków, narzędziowców (teoretyczne szkolenia nie są dla mnie). Dlatego stworzyłam szkolenie, które może przynieść Ci dużo satysfakcji. Moja wiedza, mam nadzieję, przełoży cegiełkę do Twojego marketingowego sukcesu.

Podchodzę na zadań “0” -> “1” dlatego moi Klienci cenią mnie za praktyczne doświadczenie i znajomość narzędzi, na których pracuję. Umiejętności, które posiadam to doświadczenie oparte na ponad 1mln PLN budżetach kampanii, które mogłam nie tylko tworzyć, ale i optymalizować. Pracuję dla takich marek jak…  – zobacz sama/sam, zapraszam na mój Linkedin.

Dlaczego miałabyś/miałbyś zrealizować szkolenie właśnie ze mną? 

Jeżeli tutaj jesteś chcesz osiągnąć dany cel, może być on różny w zależności od Twojego stanowiska, doświadczenia oraz ilości czasu, który możesz zaangażować w specjalizację w zakresie platformy Linkedin.

Cel szkolenia Linkedin Kraków

Dla mnie liczy się CEL. Dlatego przed realizacją każdego szkolenia, uczestnik wypełnia ankietę. Odpowiedzi na zadane pytania jasno dadzą mi znać, czego oczekujesz od szkolenia.

Przykładowe cele:

 • możliwość samodzielnego prowadzenia konta marki na Linkedin
 • pozyskanie nowych Klientów
 • zwiększenie widoczności marki

Agenda szkolenia

Wiemy już, dlaczego chcesz odbyć szkolenie i jaki cel mamy wspólnie osiągnąć. Teraz czas na agendę – czyli plan ramowy szkolenia. Wysyłam na Twojego maila plan do akceptacji. Przed szkoleniem dokładnie wiesz jakie obszary poruszymy.

Szkolenie

Umawiamy termin szkolenie, które zaczynamy 10 minut przed czasem. To dla nas cenny czas, by się przedstawić i krótko podsumować na czym nam dzisiaj zależy. Rozpoczynamy szkolenie 90 minut.

Feedback and optimalization is the king

Nasze szkolenia są objęte standardem SUS 2.0, co oznacza, że trzymamy się wysokich standardów szkolenia. Po zakończonym szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje 10 ankietę, na której wypełnienie potrzebujesz 10 minut. Po wypełnionej ankiecie żegnamy się i mówimy „Good Luck”!

Szkolenie Linkedin Kraków – jak przebiega?

Nasze szkolenie dopasowujemy do ścieżki tematycznej wybranej przez Klienta. Każde szkolenie realizujemy w oparciu o cel, wskazany przez Ciebie w ankiecie.

Całość szkolenia realizujemy w formie online.

Co zawiera szkolenie? 

 • ankietę wstępną
 • 90 minutowe szkolenie indywidualne w formie online
 • ankietę zamykającą szkolenie

Jak zamówić szkolenie z Linkedin w Krakowie?

Decyzja zapadła, termin wybrany – jak będzie przebiegać szkolenie?

 • Zamów szkolenie
 • Po zamówieniu otrzymasz link do wypełnienia ankiety przed szkoleniem
 • Po wypełnienie ankiety otrzymujesz agendę szkolenia
 • Realizujemy szkolenie, tak by osiągnąć Twój cel
 • Umawiamy termin szkolenia
 • Szkolenie – FAQ i wypełnienie krótkiej ankiety po szkoleniu

Zarezerwuj termin szkolenia w kalendarzu


 

Standard Usług Szkoleniowych Potwierdzony SUS 2.0

 • Posiadamy standard usług szkoleniowych SUS 2.0 oraz możliwość realizacji szkoleń z Social Media w ramach bonów z Bazy Usług Rozwojowych
 • Jesteśmy Ośrodkiem Szkoleniowym Wpisanym do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

Europejskie Centrum Edukacji SUS 2.0          Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

Szkolenia Social Media Szyte na miarę

 1. Zbieramy Feedback.
 2. Dopasowuję szkolenie pod Ciebie.
 3. Termin szkolenia Ty ustalasz – wybierając odpowiednią datę w kalendarzu.
 4. Szkolenia online dopasowane do Twoich potrzeb.
 5. Stała stawka 490 zł / 90 minut szkolenia indywidualnego

Zarezerwuj termin szkolenia w kalendarzu